Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Karasu Vatan asfaltlanıyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından kuzey ilçelerinde gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Sıcak asfalt

Hava sıcaklıklarının yükselmesiyle birlikte hem şehir merkezinde hem de şehrin dört bir yanında bulunan Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki yollarda sıcak asfalt serim işlemleri gerçekleştirdiklerini vurgulayan YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, bu kapsamda sıcak asfalt çalışmalarına başladıkları Karasu Vatan Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağı bilgisini verdi.

Asfalt serimleri

Asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte Karasu Plaj Caddesi’nde çalışmalar gerçekleştirdiklerini ve caddeyi yeni yüzüne kavuşturduklarını hatırlatan Akbulut, “Kısa süre önce de Karasu’nun Kurudere ve Kızılcıklı Mahalleleri arasında bulunan 10 kilometrelik güzergahta sıcak asfalt serim işlemlerimize başladığımızı duyurmuştuk. Karasu’da gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Modern yüzüyle

Akbulut, “İlçe ulaşımında önemli bir yere sahip olan Vatan Caddesi’nde sıcak asfalt serim işlemlerimize başladık. Bin 260 metre uzunluğundaki duble yolda altyapı imalatlarımız tamamlandı. Çalışmalarımız kapsamında caddeyi 4 bin ton sıcak asfalt ile buluşturacak, ilçe ulaşımındaki önemli bir arteri daha önümüzdeki günlerde modern yüzüyle vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. İlçelerimizde ve şehir merkezinde programımız dahilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırlı olsun” diye konuştu. 

4 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 524 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama