Günün Tarihi:20 Temmuz 2018

 

 

Sağlıkçılar kep fırlattı


Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2016-2017 yılı mezuniyet töreni, Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Sağlık ordusu

Törene, SAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevin Altınkaynak, öğretim üyeleri, mezunlar ve ailelerin katılımı ile gerçekleştirildi. Konuşmasına sağlık ordusuna yeni mezunlar kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek başlayan Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevin Altınkaynak, “Üzerine titrediğiniz, emek verdiğiniz, zorluklarla yetiştirdiğiniz evlatlarınızla bizler gurur duyuyoruz. Hemşirelik ve ebelik, özveri ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. Yolunuz açık, her şey gönlünüzce olması dileği ile sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ödül ve belgeler

Sağlık Bilimleri Fakültesi Fakülte birincisi Esra Babacan’a ödülü ve belgeleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın tarafından takdim edildi. Ebelik Bölümü birincisi Sare Cansu Kalkan ise ödülü ve belgelerini Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sevin Altınkaynak’ın elinden aldı. Tören, Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencilerinin keplerini fırlatması ile sona erdi. 

7 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 657 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ