Günün Tarihi:20 Temmuz 2018

 

 

‘Üniversitemiz gururlandırıyor’


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticilerinin ziyaretinde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, alınan başarılar ve tıp alanındaki başarılarla gurur duyduklarını söyledi.

Büyük başarılar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üst Yönetimi’ni makamında ağırladı. Sakarya Üniversitesi’nin kısa bir süre önce Tıp Fakültesi’ne kavuşmasına karşın bu sürede çok büyük başarılar elde ettiğini vurgulayan Başkan Toçoğlu, bu başarıların kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

Sağlık hizmeti

Hem tedavi hem de eğitim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade eden Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Mehmet Kılıç, “Bakanlığımız, genel sekreterliğimiz ve dekanlığımızın desteğiyle vatandaşlarımıza nitelikli sağlık hizmeti sunmak için tüm birimlerimizle birlikte büyük gayret sarfediyoruz” dedi.

Yeniliklere açık

Başkan Toçoğlu, “Teknolojinin gelişmesi, sağlık alanında keşfedilen yeni tedavi yöntemleri ve bunların süreklilik arz etmesi nedeniyle bizlerin de hem eğitim hem de tedavi hizmetleri alanında yeniliklere açık olmamız gerekiyor. Bizlerde bu doğrultuda gelişmeleri sürekli olarak takip ederek kaliteli eğitim ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak, insanların en değerli varlığı olan sağlıklarını korumak için çabalıyoruz” diye konuştu.

Emeği geçenlere

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ilk mezunlarını verdiğine vurgu yapan Başkan Toçoğlu, “İnşallah üniversitemiz çatısı altında eğitimlerini gören bu mezunlarımız ülkemize ve vatandaşlarımıza sağlık alanında çok güzel hizmetler sunacaklardır. Öğrencilerimizin yetiştirilmesinde emeği geçen tüm hocalarımızı ve ailelerini tebrik ediyorum. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  hem vatandaşlarımız hem öğrencilerimiz için çok önemli bir yere sahip” dedi.

Göğsümüzü kabartıyor

Başkan Toçoğlu, “Tıp alanında yaşanan gelişmelerde şehrimizin ve üniversitemizin adının geçmesi göğsümüzü kabartıyor. Gelişime açık, kendisini sürekli yenileyen böyle bir yapıda vatandaşlarımız da nitelikli sağlık hizmeti ile buluşuyorlar. Sizlere üstlendiğiniz bu önemli görevi icra ederken çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. 

7 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 491 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ