Günün Tarihi:23 Mart 2019

TÜMSİAD nöbette


TÜMSİAD Sakarya Şubesi 15 Temmuz’da gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle kent meydanında düzenlenen ‘Demokrasi Nöbeti’ ne tam kadro katıldı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Yönetim Kurulu ve üyelerinin de kent meydanında hazır bulunduğu halk buluşması yoğun katılımla gerçekleşti. Başkan Ölmez, “Milli birlik ve beraberliğimizi parçalamayı, İstikbal ve istiklalimizin teminatı olan Gönüllü teşekküllerimizi yıpratmayı amaçlayanlar emellerine ulaşamayacaklardır. Bizler olabilecek her türlü tehlikeye karşı sadece 15 Temmuz da değil, yılın 365 günü hazır ve dikkatli olmak durumundayız. Vatan sevgisi uğruna kendimize görev kıldığımız bu davamızdan da asla vazgeçmeyeceğiz. İşadamları ve sanayiciler olarak ülkemiz ve milletimiz için çok daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi. 

14 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 497 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın