Günün Tarihi:23 Nisan 2019

MHP’lilerden Demokrasi yürüyüşü


Sakarya da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, Yönetim Kurulu ve bir grup partilisiyle Demokrasi Meydanına yürüdü.

Yürüyüş

MHP’li birçok kişi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik nöbetine destek vermek için Sakarya MHP il binasında bir araya geldi. Daha sonra meydana yürümek için hep birlikte parti binasının önüne inen MHP’liler meydana yürümeye hazırlandı. MHP il başkanlığınca 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, "Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü" yapıldı.

Dev bayrak

Yürümeye hazırlanan MHP’li gençler, partililer dev bir bayrak açtı. Açtıkları dev bayrakla MHP’liler İl binası önünden bulvar boyunca “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganıyla Demokrasi Meydanına yürüdü. Yürüyüş sırasında birçok vatandaş ta sloganlara eşlik edip alkış tuttu. 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla MHP’nin bulvardan meydana olan yürüyüşe büyük bir kalabalık katıldı.

Son

Nöbete katılmak isteyen MHP’liler ellerindeki dev bayrakla bulvardan “ şehitler ölmez” dedi. Sloganlar eşliğinde ve halkında büyük desteğiyle Demokrasi Meydanı’na gelen MHP gruplarının nöbete katılmasıyla yürüyüş son buldu.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 521 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama