Günün Tarihi:18 Haziran 2018

 

 

Maliye ve İşletmeye taze kan


Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Kaynarca Seyfettin Selim Meslek Yüksek Okulu mezuniyet töreni yapıldı.

 

Katılım geniş oldu

İşletme, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bilgisayar Programcıları Seyfettin Selim Meslek Yüksek okulundan mezun olarak hayata atıldılar. Mezuniyet törenine Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç.Dr. Hasan Ali Çelik, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Okulu yaptıran hayırsever iş adamı ve Kırkpınar yağlı güreşlerin 9 yıllık efsane ağası Seyfettin Selim, Kaynarca MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hakkı Bağcı, Şehit Aileleri Derneği Genel Başkanı Mehmet Güner, Kaynarca Fahri hemşehrisi hayırsever iş adamı Ziya Özünlü, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve aileler katıldı.

 

Altın ve plaket verildi

Protokol konuşmalarının ardından İşletme Yönetimi Programı Okul birincisi İlter Makaskıran, Maliye Programı birincisi Minel Arslan, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı birincisi Gamze Güçtimur, Bilgisayar Programcılığı birincisi Erdem Yıldırım, Rektör Muzaffer Elmas, hayırsever iş adamı Seyfettin Selim ve diğer protokol mensupları tarafından altın ve plaket ile ödüllendirildi.

 

Ağa ‘tamam’ dedi

Rektör Prof.Dr. Muzaffer Elmas konuşmasında, Kaynarca MYO’ nun daha da büyütülmesi dileğini okulu yaptıran hayırsever iş adamı Seyfettin Selim’e duyurdu. Seyfettin Selim bu isteğe olumlu karşılık vererek,  bahçede uygun olan alanlara okulun ilave binalarını yaptıracağını söyledi.

 

Kepler atıldı

Mezun öğrenciler okul birincisi İlter Makaskıran’ın okuduğu yemin metnini tekrar ederek büyük alkış aldılar, daha sonra protokol mensuplarının da katılımı ile geri sayım yapılarak kepler havaya atıldı.

19 Temmuz 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 766 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ