Günün Tarihi:20 Temmuz 2018

 

 

AK Parti’de oto kontrol!


AK Parti Genel Merkezi il ve ilçe teşkilatlarında metal yorgunluğu olup olmadığını belirlemek için bazı milletvekillerini görevlendirdi.

Kongre sürecinde

AK Parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen milletvekilleri, görevli oldukları illerde çeşitli istişareler ile bir sonuca varmaya çalışacaklar.

Nasıl olacak?

Kulislerde konuşulduğuna göre, milletvekilleri görevli oldukları illerde ilçe ve il teşkilatlarının kadın kolları, gençlik kolları, belediye başkanları ve gerekli gördükleri diğer parti organları ile istişareler yaparak ilçe ve il başkanları ile ilgili bir kanaat sahibi olacaklar.

Sakarya’da kim görevli?

Sakarya’da ilçe ve il başkanları ile ilgili olarak muhtemelen Kocaeli Milletvekili  Mehmet Ali Okur ile Eskişehir Milletvekili Harun Karacan’ın görevlendirildiği  konuşuluyor.

Rapor sonucunda

Görevli milletvekilleri ilçe ve il yönetimleri ile ilgili yaptıkları istişarelerin sonuçlarını bir rapor halinde Genel Merkez’e bildirecekler. Genel Merkez’de kongrelerde bu raporlar doğrultusunda teşkilatlara son şeklini verecek.            

20 Temmuz 2017 , Perşembe Bu haber toplam 933 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ