Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Yollar asfaltlandı


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 18 kilometrelik Kurudere Karasu arası asfalt çalışmaları sona erdi.

Teşekkür

Karasu Kurudere Mahallesi ile Karasu arasında bulunan 18 kilometrelik yolun asfaltlama çalışmaları bitti. Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı yatırım programı dahilinde yapılan, Kurudere Mahallesi Karasu arasında bulunan 18 km’lik asfalt yol çalışması bitirildi. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na bu hizmetlerinden dolayı, asfaltın yapılması ve bizlere verdiği tüm katkılarından dolayı, Kurudere, Kızılcık ve karasu halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Her şey halk için

Çalışmalarını halkın daha rahat ve modern bir ulaşım sağlaması için yaptıklarını ifade eden Başkan İspiroğlu, “Kurudere Karasu arasında bulunan 18 km’lik yolumuzun tamamı asfalt yapılarak bu gün itibariyle tamamlanmıştır. Hedefimiz Belediye sorumluluk alanlarımızda asfalt olmayan tek bir yol bırakmamaktır. Halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek adına hizmetlerimiz devam ediyor. Her şey halkımızın refahı içindir” ifadelerini kullandı.

Mutlu son

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kızılcık Mahallesi Muhtarı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Öncelikle Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ve Karasu Belediye Başkanımız Mehmet İspiroğlu’na mahallem adına teşekkür ediyorum. Bugün mutlu sonla biten asfalt çalışmamız Kurudere, Kızılcık Mahallesi ve Karasu arasında yapılan 18 km’lik asfalt çalışması tamamlanarak yolumuz halkımızın hizmet vermeye başladı”  şeklinde konuştu.

24 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 448 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın