Günün Tarihi:23 Haziran 2018

 

 

Olgunlar’da durmak yok


Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında 17nci akşam da geride kaldı

İşte galip takımlar

      Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneğinin eğitime katkı sağlamak amacıyla düzenlediği 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol turnuvasında 17nci randevular geride kaldı. 5 maçta toplam 46 golün atıldığı akşamın galipleri Kuyudibi Savaşspor (4-3), Doruk Koleji (4-1), Kocaali Çarşı (9-4), Akyazı Öztürkler Market (6-2) ve Umut Oto (7-6) oldu. Akşamın en zevkli randevuları ise Has Traktör ile Kuyudibi Savaşspor ve Limandere Turan Fındık ile Umut Oto takımları arasındaydı. Tribünlerde buluşan futbol tutkunları, bu maçlardan büyük keyif aldılar. Maçlar bu akşam da tüm hızıyla sürecek. (Abdullah Can)  

 Has Traktör: 3-Kuyudibi Savaşspor: 4

Hakem: Uğur Muslu

Has Traktör: İlhan Sezgin, Abdurrahman Ersoy, Melih Tanış, Mert Erdem, Yusuf Açıkyörük, Turgay Koçkar, Tekin Işık, Serkan Gümüşel

Antrenör: Selman Kozan

Kuyudibi Savaşspor: Uğur Beler, Furkan Köseoğlu, Mustafa Köseoğlu, Hakim Karakaya, Fatih Faruşoğlu, Onur Hoşoğlu, Turgay Yitiz

Antrenör: Abdullah Kestane

Goller: Dk.2-31 Serkan Gümüşel, Dk.43 Mert Erdem (Has Traktör), Dk.4-21-22 Fatih Faruşoğlu, Dk.11 Furkan Köseoğlu (Kuyudibi Savaşspor)

---

      Doruk Koleji: 4-SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: 1

Hakem: Murat Sarkuş

Doruk Koleji: Necmi Baltaoğlu, Cavit Salpat, Murat Balaban, Fatih Kıstak, Yüksel Yılmaz, İsa Hocalar, Ahmet Polat, Vedat Tapan, İhsan Odabaşı, Fuat Karadağ

Antrenör: Namık Kemal Yılmaz

SAYTEM Temizlik&Emin Koruma: Tarık Vardar, Mustafa Şanlı, Aydın Arslan, Nahit Kurt, Cemal Aldemir, Mehmet Şaşar Karakullukçu, Muharrem Akın, Bahattin Kaya, Yalçın Demir

Antrenör: Kaya Çakar

Goller: Dk.10 İhsan Odabaşı, Dk.26-27 Yüksel Yılmaz, Dk.33 Fatih Kıstak (Doruk Koleji), Dk.41 Cemal Aldemir (SAYTEM Temizlik&Emin Koruma)

Sarı Kart: Dk.42 Fatih Kıstak (Doruk Koleji)

---

      Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: 4-Kocaali Çarşı: 9

Hakem: Mehmet Çelik

Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları: Şafak Topçuoğlu, Halil İbrahim Topçuoğlu, Hayri Vatansever, Volkan Karaca, Celal Bulut, Yusuf Öden, Ceyhun Dereli, Beyti Aydın, İsmail Topçuoğlu

Antrenör: Hilmi Kısa

Kocaali Çarşı: Kani Genç, Volkan Zehir, Salih Batman, Yasin Emecan, Barış Turgut, Yakup Yılmaz, Uğur Tarakçı

Antrenör: Erkan Durgut

Goller: Dk.14-32-35-38-39-42-48 Barış Turgut, Dk.30 Salih Batman, Dk.31 Yakup Yılmaz (Kocaali Çarşı), Dk.19 Volkan Karaca, Dk.28-29 Beyti Aydın, Dk.46 İsmail Topçuoğlu (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

Sarı Kart: Dk.29 Halil İbrahim Topçuoğlu (Göynüklü Ömer Usta Dondurmaları)

---

      Akyazı Öztürkler Market: 6-Milli Eğitim: 2

Hakem: Ferhat Alkan

Akyazı Öztürkler Mobilya: Şener Dönmez, Yusuf Demiralay, Murat Akdeniz, Ömer Dere, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Ali Dülger, Habib Aydın, Muammer Hikmet, Hasan Altuntaş, Ayhan Muşmuloğlu

Antrenör: İrfan Dinçer

Milli Eğitim: Güngör İçer, Ekrem Kabil, Koray Hoşbay, Erkan Çetin, Tamer Yüksel, Kenan Karan, Atilla Çolak, Necmi Sağıroğlu, İskender Keskin, İbrahim Demirbaş

Antrenör: İlhan Muslu

Goller: Dk.6 Sadettin Dağlı, Dk.9 (Pen.)-23 Habib Aydın, Dk.17-19 Ali Dülger, Dk.47 Ömer Dere (Akyazı Öztürkler Market), Dk.35-42 İbrahim Demirbaş (Milli Eğitim)

Sarı Kart: Dk.37 İbrahim Demirbaş (Milli Eğitim)

---

      Limandere Turan Fındık: 6-Umut Oto: 7

Hakem: Hakan Can Yılmaz

Limandere Turan Fındık: Hikmet Karaman, Ergün Demir, Recep Erbaş, Yahya Celep, Serhan Tosun, Yusuf Baki, Şaban Erbaş, Muhammed Ali İskender, Bayram Erbaş, Sinan Erbaş

Antrenör: Abdurrahman Yılmaz

Umut Oto: Musa Boya, Ali İhsan Tarım, Ali Kemal Balçık, Engin Bıyık, Murat Alan (K.Kart), Süleyman Demirci, Halil İbrahim Kotan, Halil İşbakan  

Antrenör: Fatih Gürel

Goller: Dk.2 Yahya Celep, Dk.8 Yusuf Baki, Dk.29-30 Recep Erbaş, Dk.36 Şaban Erbaş, Dk.43 Ergün Demir (Limandere Turan Fındık), Dk.11-42 Engin Bıyık, Dk.19-32 Halil İbrahim Kotan, Dk.24-39 Murat Alan, Dk.47 Halil İşbakan (Umut Oto)

Sarı Kartlar: Dk.44 Şaban Erbaş, Dk.45 Bayram Erbaş (Limandere Turan Fındık), Dk.48 Murat Alan, Dk.50+1 Ali İhsan Tarım (Umut Oto)

Kırmızı Kart: Dk.50 Murat Alan (Umut Oto)

---

Turnuvada bu akşam

      25 Temmuz Salı

Saat 19.30 Gürdal Turizm-Oto Aydeniz (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kaynarca Duran Teknik-Doruk Koleji (Genç Olgunlar)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Ada Çit (Genç Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 1837 Sapanca Balkaya Tekstil-Uzman Kimya (Gençler)

Saat 23.30 Eski Reji-Toy Aydınlatma (Genç Olgunlar Kategorisi)

---

 

25 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 687 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ