Günün Tarihi:20 Temmuz 2018

 

 

Kılıçdaroğlu’na ziyaret


CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, 16 ilçe başkanı ve yöneticileri, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Meclis’te ziyaret etti.

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç tarafından ağırlanan partililer, önce Partinin TBMM Grup Toplantısını izlediler. Ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kabul edilen Sakarya yönetimi, Kılıçdaroğlu’na, adalet yürüyüşü’nün Sakarya’daki yansımaları ve kentin gündemiyle ilgili bilgi sundu. Kılıçdaroğlu’da, yürüyüşü ’nün Sakarya etabında, kent girişindeki karşılamadan, katılıma ve uğurlama sürecine kadar örgütün gösterdiği başarıdan dolayı yönetime teşekkür etti. İl Başkanı Taşkent, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Kılıçdaroğlu ile gerçekleştirdikleri görüşmenin ardından Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Grup Başkanvekili Ankara Milletvekili Levent Gök, Genel Başkan Başdanışmanı İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, TBMM İdare Amiri Çorum Milletvekili Tufan Köse, İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile de bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda ülke ve meclis gündemine ilişkin partililere bilgi verildi, kişisel görüşleri alındı, Sakarya kamuoyu değerlendirildi.

28 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 644 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ