Günün Tarihi:17 Ocak 2019

 

 

Rehabilitasyon çalışmaları


Geyve Orman İşletme Müdürlüğü tarafından, Çengel Mahallesi sınırları içinde bulunan sahalarda rehabilitasyon çalışmaları devam ediyor.

Yürütülen çalışmalar konusunda açıklamalar yapan Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Akdoğan İşletme Şefi Medine Pehlivan, “Teraslama çalışmalarının devam ettiği bu sahada, ağaçlandırma çalışmaları yapacağız. Bu çalışmalarımızda, köylülerimizin meyvelerinden yarar sağlayacağı fıstık çamı fidanı dikeceğiz. Fidanlarımızı da sonbahar da dikeceğiz. Çalışmayı yapan firma ile doğrudan temin usulü ile çalışıyoruz. Yani uygun fiyat veren firma ile çalışıyoruz. Teraslama çalışmaları 2 ay içinde tamamlanacak. Firma, terasları ekime hazır hale getirip bırakıyor” dedi.  

29 Temmuz 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın