Günün Tarihi:25 Mayıs 2019

Tepki artıyor


Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses ile Sakarya Halk Gazetesi arasında ki söz düellosuna tepki dün de yoğun bir şekilde devam etti.

  Veryansın

 Gazetemizi arayan çok sayıda taraftar Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’in, sosyal medya üzerinde ki küfürlü yazışmasını kınadı. Şampiyonluk yolunda birlik ve beraberliğin şart olduğunu vurgulayan çok sayıda taraftar lig öncesinde böyle yazışmaların tasvip edilemeyeceğini ifade ettiler.

  Devam etti

 Hukukçu kimliği olan Avukat İsmail Gürses küfürlü yazışmasında dün de devam edince tepkinin de dozu artmış oldu. Özellikle Sakarya Halk Gazetesi Spor Müdürü Ömer Gümüşel bahane edilerek spor basınının hedef gösterilmesi ise hem yerel basından hem de çok sayıda taraftardan tepki gördü.

-------------------------

Bir tepkide A.S.G.D. Başkanı Ali Fikri Aşık’tan geldi

-------------

Olmadı Gürses

  Sakarya Halk Gazetesi Spor Müdürü Ömer Gümüşel ile Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses arasında ki söz düellosuna bir tepki de A.S.G.D.’den geldi.

   Etik değil

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Sakarya Başkanı Ali Fikri Aşık, Sakaryaspor Başkanı Av. İsmail Gürses’in Ömer Gümüşel’e ve Gümüşel üzerinden yerel spor basınına yönelik küfürlü yazışmaların etik olmadığını söyledi.

     Aşık’ın açıklaması ise şöyle; ‘İsmail Gürses şampiyon olan bir takımın kulüp başkanı, ağzından çıkan her söz, her cümle önemli, ancak son günlerde Ömer Gümüşel’e ve Gümüşel üzerinden spor basınına yönelik sözlerini doğru bulmuyorum, hele hele spor basınının hedef gösterilmesi ise  hiçte etik değil, çünkü birlik ve beraberliğin önemli olduğu bu süreçte küfürlü  söz düellosu ve kırıcı olmak tamamen yanlıştır, ben bu yüzden Gürses’in özür dileyeceğini umuyorum” dedi.

29 Temmuz 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 693 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama