Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Dillere destan düğün


Şaheser Düğün ve Kongre Sarayı, Eser Piliç Yönetim Kurulu Başkanı ve iş adamı Hüseyin Eser’in oğlu yakışıklı Ceyhun ve güzel Nisanur hayatlarını dillere destan bir düğün ile birleştirdi.

Büyük aşk birleşti

Şaheser düğün ve kongre sarayı, eser piliç yönetim kurulu başkanı iş adamı Hüseyin Eser genç ve yakışıklı oğlu Ceyhun’u evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Bedriye- Hüseyin Eser’in oğlu Ceyhun, Resmiye- Ramis Toka’nın güzel kızı Nisanur ile büyük aşklarını muhteşem bir düğün ile birleştirdi. Nisanur ile Ceyhun’un düğün töreni Şaheser düğün salonunda yapıldı, düğünde salon adeta doldu taştı. Ailelerin ve genç çiftin yakınları arkadaşları bu güzel gecede Eser ve Toka ailelerini yalnız bırakmadılar.

Nikah ve dans

Mutlu gecede genç çiften nikah akdi yapıldı. Nikah memurunun eşliğe kabul ediyormuşuz sorusuna Ceyhun var gücü ile evet diye bağırınca salonda büyük alkış koptu. Nikah memuru evlenme cüzdanını Nisanura verdi, Nisanur nikah cüzdanını eli ile havaya kaldırarak davetlilere gösterdi ve “ Cüzden bende, hakimiyet bende “mesajı verdi. Genç çiftin birbirine büyük aşkla bakarak yaptıkları romantik danslardan sonra orkestranın çaldığı oyun havalarında pistte yer kalmadı Nisanur ve Ceyhun anne babaları ile dakikalarca çiftetelli oynadılar. Nisanur, Ceyhun çifti düğün sonrasında balayı günlerini geçirmek için Kıbrıs’a gittiler. 

9 Ağustos 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1145 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama