Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Hızırtepe Mahallesi yenileniyor


Adapazarı Belediyesi tarafından Hızırtepe Mahallesi’nde başlatılan kilitli parkelerin kaldırılması ve asfalt çalışmaları devam ediyor.

Parke

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalarla birlikte Hızırtepe Mahallesi’nde çeşitli alt yapı çalışmaları ve hava koşulları nedeniyle bozulan yollar yeniden onarılıyor. 4 etaptan oluşan çalışmaların 1. etabı kilitli parkelerin sökülmesi ile birlikte başladı.

32 sokak

Toplam 32 sokağın yenileneceği çalışmalarda 23 bin ton asfalt kullanılacak. Yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Dişli, “Hızırtepe Mahallesi’nde bulunan yollarımızın kalitesini artırmak amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu. Hızırtepe Mahallesi’nde başlatılan asfaltlama çalışmalarının yılsonuna kadar tamamlanması öngörülüyor.

10 Ağustos 2017 , Perşembe Bu haber toplam 466 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın