Günün Tarihi:11 Aralık 2017

 

 

Yenilen gidiyor


Gazi Metal 29ncu Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında büyük heyecanın startı bu akşam veriliyor

Tüm gözler, çeyrek final niteliğindeki elemeli ikinci tur maçlarında.

      Takım:  Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneğinin eğitime katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında yeni dönem başlıyor. 54 takımın 3 kategoride ter döktüğü dev organizasyon, bu akşamdan itibaren çeyrek final niteliğindeki ikinci turlara sahne olacak.

Veda: Gençler ve Olgunlar Kategorilerinde belirlenen 8’er takımın ortak olacağı çeyrek finalde, yenilen takım turnuvaya veda edecek. Tecrübeli Olgunlar Kategorisinde ter döken takımlardan 4’ü ise önümüzdeki hafta direk yarı finalde başarı arayacak. Turnuvadaki çeyrek final karşılaşmalarının kıran kırana geçmesi bekleniyor. (Abdullah Can)

İKİNCİ TUR PROGRAMI 

8 Ağustos Salı

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

9 Ağustos Çarşamba 

Ara transfer olacağından maç yapılmayacaktır.

10 Ağustos Perşembe (Çeyrek Finaller)

Saat 20.00 Akyazı Öztürkler Market-Umut Oto

Olgunlar (A Grubu 1ncisi-En iyi ilk 3ncü)

Saat 21.00 Şanlı Apart-Toy Aydınlatma

Gençler (A Grubu 1ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Oto Aydeniz-Suev İnşaat 

Olgunlar (B Grubu 1ncisi-En iyi 2nci 3ncü)

Saat 23.00 Ertaş Harita-Eski Dostlar

Gençler (B Grubu 1ncisi-D Grubu 2ncisi)

11 Ağustos Cuma (Çeyrek Finaller)

Saat 20.00 Sude Gıda-Doruk Koleji

Olgunlar (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 21.00 Sakarya İz Reklam-EKM Grup

Gençler (C Grubu 1ncisi-A Grubu 2ncisi)

Saat 22.00 Orta Evden Eve Nakliyat Sapakspor-Er Yapı Bosna

Olgunlar (B Grubu 2ncisi-C Grubu 2ncisi)

Saat 23.00 Güneşoğlu Süt Ürünleri-Er Yapı

Gençler (D Grubu 1ncisi-B Grubu 2ncisi)

12 Ağustos Cumartesi (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

13 Ağustos Pazar (İZİN)

Yarı finaller öncesi maç yapılmayacaktır. 

14 Ağustos Pazartesi (Yarı Finaller) 

Saat 20.00 Remax Hür Gayrimenkul-Köftecim Erdal

Tecrübeli Olgunlar (Grup 1ncisi-Grup 4ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 1nci maç galibi-2nci maç galibi)

  15 Ağustos Salı (Yarı Finaller)

Saat 20.00 Adaçağ İnşaat Coşkunspor-Lezita Yıldırım Piliç 

Tecrübeli Olgunlar (Grup 2ncisi-Grup 3ncüsü)

Saat 21.00 Olgunlar (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

Saat 22.00 Gençler (Çeyrek Final 3ncü maç galibi-4ncü maç galibi)

16 Ağustos Çarşamba (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır. 

17 Ağustos Perşembe (İZİN)

Finaller öncesi maç yapılmayacaktır.

18 Ağustos Cuma (FİNAL) 

Saat 20.00 Tecrübeli Olgunlar (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Tecrübeli Olgunlar (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ 

19 Ağustos Cumartesi (FİNAL)

Saat 20.00 Olgunlar Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Olgunlar Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ 

20 Ağustos Pazar (FİNAL)

Saat 20.00 Gençler Kategorisi (3ncülük maçı-Yarı final mağlupları)

Saat 21.00 Gençler Kategorisi (Şampiyonluk maçı-Yarı final galipleri)

KUPA TÖRENİ

 

 

10 Ağustos 2017 , Perşembe Bu haber toplam 447 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama



 


 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ