Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

Doğalgaz ve kaldırım bir arada


Serdivan Kazımpaşa Caddesi’nde aynı anda hem doğalgaz döşeniyor hem de kaldırım yapılıyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla caddenin estetik bir görünüme kavuşacağı belirtildi.

Çok az kaldı

Serdivan Belediyesi’nin, İstiklal ve Kazımpaşa arasındaki 6 mahalleyi birbirine bağlayacak olan yaya kaldırımı projesinde çalışmalar son hız devam ediyor. 4 km’lik güzergah, bordür ve baskı betonla kaplanarak baştan sona modernize ediliyor. Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; 4 km’lik yaya kaldırımı projesinde bordür döşeme işlemlerinin tamamlandığı belirtilirken baskı beton serimin de ise son 1 km’lik kısımda çalışmaların sürdüğü ve buradaki çalışmaların da en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağı bildirildi.

Estetik

Estetik görünüme kavuşacağı belirtilen caddede çalışmalar hızla sürüyor.  Çalışmaların, güzergah üzerine doğalgaz hattı döşeyen AGDAŞ ile senkronize yürütüldüğü ifade edilirken doğalgaz ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Kazımpaşa Caddesi’nin güzel bir görünüme kavuşacağı belirtildi. 

11 Ağustos 2017 , Cuma Bu haber toplam 494 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın