Günün Tarihi:22 Mart 2019

Vatandaşlar uyarıları dinlemediler


Karasu’da Can Kurtaran ekipleri tarafından denizde dalga var denize girmeyin uyarısı yapıldı. Bazı vatandaşlar ise uyarıya kulak asmadan denize girmeye devam etti.

Dalga

Sakarya Karasu İlçesinde tatilcilerin yoğun olduğu Karasu plajında, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına Bağlı Cankurtaran timleri devamlı sahilde uyarı yaparak denizde dalga var denize girmeyin diyerek vatandaşlara uyarıda bulundu. Bazı tatilci vatandaşlar ise uyarılara kulak asmayarak denize girmeye devam ettiler.

Cankurtaran

Hava sıcaklığı 28 derece olduğu Karasu Plajı’nda saatteki hızı 35 km’yi bulan rüzgâr nedeniyle denizde dalgalar oluştu. Dalgaların artması üzerine plajda, cankurtaran ekipleri tarafından devamlı dalga var denize girmeyin uyarısı yapıldı. Denizde dalgaların etkisine kapılan vatandaşlar ise Cankurtaran timleri tarafından kurtarılıyor.

14 Ağustos 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 487 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın