Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Faik Baysal sizi bekliyor


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, Kentpark içerisinde bulunan binasında, 20 binden fazla eser ve 10 bine yakın üyesiyle hizmet sunmaya devam ediyor.

Sakaryalı kitapseverlerin uğrak noktası olan ve haftanın her günü açık olan kütüphane, bünyesinde edebiyat, tarih, felsefe, güzel sanatlar, sosyal bilimler ve daha birçok alanda binlerce eser barındırıyor. Yeni sezonda da çeşitli kültür-sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacaklarını belirten Faik Baysal Kütüphanesi Sorumlusu Çetin Şahin, “Geçtiğimiz dönem kütüphanemizde okur-yazar buluşmaları, söyleşiler ve imza günleri düzenlemiştik. Yeni dönemde de yazarlar, fikir adamları ve edebiyatçıları kütüphanemizde ağırlayarak kültür sanat dostları ile buluşturacağız” dedi. Talepler doğrultusunda kütüphaneye yeni kitapları da kütüphanenin bünyesine dahil ettiklerini söyleyen Şahin, “Böylece kütüphanemizi devamlı olarak zenginleştiriyoruz. Kitap bağışı kabul ediyoruz. Bağışlanan kitapları toplayıp, kitaba ulaşımı zor olan çocuklarımızla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızı da ellerinde olan kitapları kütüphanemize bağışlayarak bu sosyal sorumluluk projemize destek olmaya davet ediyoruz” dedi.

 

16 Ağustos 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 597 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın