Günün Tarihi:26 Eylül 2018

 

 

BBP’den Karaman’a ziyaret


Çalışmalarına hız kesmeden devam eden BPB, vefa ziyaretleri kapsamında 2014 yılı Pamukova Belediye Başkan adayı Salih Kahraman’ı ziyaret etti.

Katılım

Ziyarete il sekreteri ve Erenler İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, İl Teşkilatlanma Başkanı Hüdaverdi Kervankıran, İl Seçim İşleri Başkanı Hüseyin Yüsküp, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Halit San ve Alparslan Yüsküp, Pamukova İlçe Teşkilatlanma Başkanı Aydın Menteşoğlu katıldı. İl Sekreteri Eyüp Yılmaz, “Salih Kahraman başkanımıza bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum rabbim yapmış olduğunuz çalışmalarınızın mükâfatını sizlere fazlasıyla versin inşallah” dedi.

Ulvi dava

Yılmaz, “Kim ki bu dava uğruna bir dakikasını ayırdıysa inanıyorum ki cenab-ı hak fazlasıyla mükâfatını verecektir. Biz ilay-ı kelimetullah davasının sancaktarlarıyız biz ki nizamı alemin tesisi için mücadele eden alperenleriz. Rabbim her daim bizimledir sefere çıkmak bizden zafer Allah’tandır. Bu ulvi davaya hizmet eden herkesten Mevla’m razı olsun bu vesileyle Salih Kahraman Başkanıma bir kez daha minnet ve şükranlarımı sunuyorum Allah yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu. İl Teşkilatlanma Başkanı Hüdaverdi Kervankıran Kahraman'a BBP Genel Başkanı Mustafa Destici imzalı teşekkür beratını taktim etti. 

23 Ağustos 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 485 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın