Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

Tabipler Birliğinden ziyaret


7 kişinin öldüğü 9 kişinin de yaralandığı Hendek’teki mevsimlik tarım işçilerinin traktör kazasının ardından Türkiye Tabipler Birliği Merkez Konseyi Üyesi Dr. Bülent Nazım Yılmaz yaralıları ziyaret etti.

TTB heyeti

Türkiye Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konseyi Üyesi Dr. Bülent Nazım Yılmaz ve Eskişehir Tabipler Odası Onur Kurulu Üyesi Figen Nalçacı Özgüneş ile Sakarya Tabipler Odası Başkanı Dr. Fırat Karadeniz Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam’ı makamında ziyaret etti.

Yaralılara ziyaret

18 Ağustos Cuma günü Hendek’te mevsimlik tarım işçilerini taşıyan traktör kazası sonrası hayatı kaybeden 7 kişi ve 9 yaralı için bölgeye gelerek TTB adına rapor hazırladıklarını dile getiren Bülent Nazım Yılmaz, bu doğrultuda hastanede tedavileri süren yaralıları ziyaret ederek konuştuklarını kaydetti.

Sağlık hizmeti

Yılmaz, yaralıların sağlık hizmetleri konusunda hiçbir şikayetinin bulunmadığını dile getirdi. Sakarya KHK Genel Sekreteri Doç. Dr. Sağlam, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu acı kaza sonrası hayatını kaybeden 7 vatandaşımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyorum. Biri yoğun bakımda olmak üzere 9 yaralı vatandaşımız tedavi altında. Sağlıklarına kavuşup biran önce yaşadıkları bu acı olayı atlatmalarını umut ediyoruz.” diye konuştu.

 

23 Ağustos 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 416 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın