Günün Tarihi:26 Mart 2019

ÇAMSAN’dan neşeli gün


ÇAMSAN Entegre’nin geleneksel aile pikniği Kırkpınar’da yapıldı. Birlik, beraberliği pekiştiren etkinlikte çalışanlar ve aileleri doyasıya eğlendi.

Çalışana ödül

Fabrika çalışanlarının ve ailelerinin kaynaşması için tertiplenen piknik iki etapta gerçekleşti. Fabrika yönetimi tarafından bütün detayları planlanan organizasyonda zengin yemek menüsü, sınırsız içecek ve bol miktarda eğlence ilk göze çarpanlar olurken, fabrikaya yıllarını veren çalışanların ödüllendirilmesi içi takdir topladı. Çalışanlar ve aileleri piknik alanına servislerle geldiler. İnsan Kaynakları departmanı alana gelen konukları kapıda karşılayıp gün boyu eğlenmeleri için adeta seferberlik ilan etti.

 

Özel oyunlar

Alanda kurulan dev ızgaralarda pişirilen yiyecekler profesyonel ekipler tarafından misafirlere ikram edildi. Çocuklar için oyun grupları, yetişkinlere özel oyunlar ve çalınan müzik eşliğinde eğlence başladı. Piknik için Kırkpınar’da seçilen alanda oluşturulan panayır havası misafirlerin ziyadesiyle eğlenmesini sağladı.

 

Vefa ve emek

Ülke ekonomisine sağladığı katkı, yarattığı istihdamla fark yaratan Çamsan emekçileri unutmadı. Kurumda 5-10-15 ve 20 yılını dolduran emekçiler piknik alanında düzenlenen törenle ödüllendirildi. Vefanın ve emeğe saygının da öne çıktığı piknik organizasyonunda düzenlenen yarışmalarda birbirinden ilginç görüntüler ortaya çıktı. Koca ayak, sutaşıma, su balonu, ilginç penaltı yarışması ve pikniklerin olmazsa olmazı halat çekme yarışmaları çalışanlar arasında yapılan yarışlardan sadece bazılarıydı. Piknik alanında kurulan panayır çadırlarında halka atma, langırt ve daha birçok oyun yoğun ilgi gördü.

 

Yarışmalar yapıldı

Pikniğe katılan bütün çocuklar günün şampiyonu ilan edilerek hepsine madalya verildi. Animatörler eşliğinde gerçekleşen yarışmalara katılıp dereceye girenlerde yine madalya ile ödüllendirildi. Çamsan çalışanları sadece yarışmalarda değil sahnede esen Karadeniz rüzgarına ayak uydurup horon teperken, erik dalı müziğe eşliğinde alanda coşarkende ciddi efor sarf etti. Gün boyu süren piknik bir sonraki etkinlikte buluşma temennileri ve hatıra fotoğrafı çekimiyle tamamlandı.

 

Keyifli vakit geçirdi

Çamsan Entegre İnsan Kaynakları Yöneticisi Güldane Cırık’ın yönetiminde tek tip giyinerek mesai arkadaşlarının keyifli vakit geçirmesi için mücadele ettiler. Çamsan ailesine hizmet etmek için Ajans Güven bünyesinde; animatör, palyaço, oyun koçlarından oluşan 75 kişilik bir ekip alanda görev yaptı. Majör Yemek 30’dan fazla çalışanıyla yemek servisinin kusursuz olmasını sağladı. 

24 Ağustos 2017 , Perşembe Bu haber toplam 738 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın