Günün Tarihi:21 Mayıs 2019

Ulusan, Gençlik Merkezlerini gezdi


Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, Serdivan ve Adapazarı Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti.

Hem bilgi hem ziyaret

Gençlik Merkezleri ziyaretinde Ulusan’a, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Serdivan Gençlik Merkezi Ali Okur eşlik etti. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’den Serdivan Gençlik Merkezi’ndeki yapılan faaliyetler hakkında bilgi alan Genel Müdür yardımcısı Ulusan daha sonra Sivil Toplum Kuruluşlarının genç temsilcileri ile bir toplantı yaptı. Daha sonrasında İşitme engelliler kursuna katılan kursiyerlerin çalışmalarını yakından takip etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, Gençlik merkezlerinin konum ve donanım olarak çok iyi olduğunu, yapılan çalışmaları beğendiğini dile getirdi. Ulusan Adapazarı Gençlik Merkezi’ndeki liderler ile toplantı yaptıktan sonra ilimizden ayrıldı

27 Ağustos 2017 , Pazar Bu haber toplam 551 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama