Günün Tarihi:24 Eylül 2018

 

 

Validen sağlık toplantısı


Vali İrfan Balkanlıoğlu, İl Salık Müdürü Aziz Öğütlü ve müdürlük çalışanlarından sağlık yatırımları ve çalışmaları hakkında birifing aldı.

Bilgi aldı

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kararname ile Ordu’dan ilimize Vali olarak atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu, şehir hakkında bilgi toplamaya devam ediyor. Kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi toplayan Vali Balkanlıoğlu son olarak sağlık yatırımları ve

sorunları hakkında İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü’den bilgi aldı.

 

Toplantıda

Orman Park’ta düzenlenen toplantıya Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, sağlık müdürlüğü çalışanları ve bürokratlar katıldı. Toplantıda bir sunum gerçekleştiren İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü yatırımların son durumlarını, aksayan çalışmaları, yapılması gerekenleri Vali Balkanlıoğlu ve heyete aktardı.

27 Ağustos 2017 , Pazar Bu haber toplam 402 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın