Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Akyazı bayrama hazır


Kurban Bayramı hazırlıklarını son hızla sürdüren Akyazı Belediyesi tüm ekibi ile bayram öncesi ve sonrasında teyakkuzda bulunacak.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tüm cadde ve sokaklarda detaylı temizlik çalışması, sağlık işlerinin Kurban Kesim yerlerinin ilaçlanması ve temizlenmesi, kurban kesimi yapılacak yerlerin belirlenmesi sağlığa elverişli hale getirilmesi için hazırlanması çalışmalarını tamamlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan tüm mezarlıkların bayramda yapılacak ziyaretlere hazır hale gelmesi, temiz ve bakımını yaptı. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban bayramı boyunca kurban atıklarını toplama işlemlerini Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de sürekli olarak Kurban kesim yerlerini denetleyecek. İlçe genelinde bayram boyunca trafiği rahatlatmak ve ilçenin huzur ve güvenini sağlamak, seyyar satıcı ve dilencilere müsaade etmemek için rutin olarak devriyelerini sürdürecek ve bayram boyunca kesintisiz hizmet verecek. 

31 Ağustos 2017 , Perşembe Bu haber toplam 497 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama