Günün Tarihi:26 Eylül 2018

 

 

‘Verdiğimiz sözleri tutuyoruz’


AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma merasimine katılan Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, burada yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.

Bin yataklı hastane

“AK Parti verdiği sözleri tutan bir partidir. Sakarya’ya 1000 yataklı hastane yapılması hususu milletvekilleri olarak bizim hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözdür. Bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Bunun dışında var olan taşeron sorununun halledilmesi, parti olarak verilmiş bir sözdür. Bu sorunu da çözeceğiz” diyen Üstün, siyaseti bisiklete binmeye benzetti.

Bisikletten düşersiniz

Üstün, “Bisiklete bindiğinde pedal çevirmek zorundasın.  Yorulup da pedal çeviremez hale düştüğünüzde o zaman bir müddet durur, sonra da bisikletten düşersiniz. Siyasette yorulmak yoktur. Yorulan, yerini yorgun olmayan ve zinde olan arkadaşlarına bırakmalıdır. Bunu yapmamamız halinde partimizin başarı oranı düşer ve hedeflerimize varmakta zorluk çekeriz. O nedenle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi metal yorgunluk hissedenler mutlaka yerlerini zinde olanlara bırakmalıdır” dedi.

Küçük işlerle uğraşmaz

“AK Parti küçük işlerle uğraşmaz, daima büyük işleri başarmanın yollarını arar ve bulur” diyen Üstün, “AK Parti Türkiye genelinde olduğu gibi Sakarya ve Akyazı’da da önemli projelere imza attı. Yapımı devam eden Ballıkaya baraj buna örnektir. Baraj inşaatımız tamamlandığında hem Sakarya ve hem de Kocaeli’nin içme suyu sorunu tamamen ortadan kalkacak. Ayrıca barajdan enerji üretip halkımızın hizmetine sunacağız. Bütün bunlar ve buna benzer projeler büyük projelerdir ve böylesine devasa projeleri sadece bizim partimiz AK Parti hayata geçirir” dedi.

Partimize sahip çıkalım

Ülkenin zor bir dönemeçten geçtiğine de dikkat çeken Üstün partililerine şöyle seslendi. “Birlik ve beraberliğimizi asla bozmayalım. Bozulmasını isteyenlere bu fırsatı vermeyelim. Partimize ve Partimizin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımıza inanalım. Dün olduğu gibi bugünde yarın da partimize sahip çıkmaya devam edelim. Ülkemizin kalkınması, gelişmesi ve büyümesi sadece bizim iktidarımızla olur” dedi. 

5 Eylül 2017 , Salı Bu haber toplam 600 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın