Günün Tarihi:19 Şubat 2019

CHP’de seçimler başlıyor


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ayça Taşkent, 10 Eylül tarihinden itibaren mahalle delege seçimlerinin başlayacağını ifade etti.

Tarihleri açıkladı

Mahallelerde kurulacak olan sandıklar ile delege seçimlerinin gerçekleştirileceğini ifade eden CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, “Seçimler sonrasında delege olanlar ilçe seçimlerinde oy kullanacaklar. 10 Eylül’de başlayacak olan delege seçimleri 15 Kasım tarihine kadar devam edecek. İlçe kongrelerimiz ise 26 Kasım itibari ile başlayacak ve Aralık ayının başında sona erecek. Her ilçemizde kongre yapılacak. İl kongremizi de 25 ile 31 Aralık arasında bir tarihte gerçekleştireceğiz” dedi.

Adalet Kurultayı

Çanakkale’de gerçekleştirilen Adalet Kurultayı hakkında da açıklamalarda bulunan Taşkent, “ Adalet ve hukuk adına bu kurultaydan belirleyici sonuçlar ortaya çıktı. Adalet üzerine her konuda düşünceler paylaşıldı. Bu kurultay kolektif bir güç ortaya çıkarmıştır. Adalet yürüyüşü ile başlayan süreç kolektif bir güç anlamı katıldı. Katılımcılar yalnız olmadıklarını hissettiler. Büyük demokrasi ve huzur hareketine dönüşmüştür bu hareket” şeklinde konuştu. 

7 Eylül 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1154 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın