Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Muhtarlardan hizmet teşekkürü


Karapürçek’in Ahmediye ve Mecidiye Mahalleleri arasında başlatılan sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Mahalle muhtarları yapılan çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

4 bin ton asfalt

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir merkezi ve 16 ilçede sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Karapürçek’e bağlı Ahmediye ve Mecidiye Mahalleleri arasında başlatılan asfalt serim işlemleri tamamlanırken, 4 kilometrelik uzunluğa sahip arterde 4 bin 500 ton asfalt kullanıldı. Mahalle muhtarları çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yeni yüz

4 kilometrelik grup yolunun önce genişletildiğini daha sonra ise dolgu işlemleri ile sıcak asfalt işlemlerinin yapıldığını söyleyen Ahmediye Mahallesi Muhtarı Burhan Biçer, “Yollarımızın eski hali çok bozuk ve dardı. Maddi hasarlı kazalarımız çok oluyordu. 20 yıllık bir sıkıntımız vardı. Sağ olsun bu sıkıntımızı Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu duydu ve yolumuz yeni yüzüne kavuştu. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere Karapürçek Belediye Başkanımıza ve emeği geçen tüm çalışanlara mahalle halkımız adına çok teşekkür ediyorum. Bizi büyük bir dertten kurtardılar” ifadelerini kullandı.

Yüzler gülüyor

Mecidiye Mahallesi Muhtarı Mehmet Emin Karadaş, “Yıllardan beri sıkıntısını çektiğimiz mahalle yolumuz bugün sıcak asfalta kavuştu. 15-20 yıldır bu sıkıntıyı çekiyorduk. Bizi bu sıkıntıdan kurtaran Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Sıcak asfaltın gelmesinden sonra mahalle halkımızın yüzü gülüyor. Yıllardan beri bu hizmeti bekliyorduk bugüne nasip oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.” 

18 Eylül 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 466 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın