Günün Tarihi:19 Aralık 2018

 

 

SEDAŞ onurlandı!


Sakarya’da 2016 yılında Kurumlar Vergisi Şampiyonu olan SEDAŞ’a, SATSO’nun 100. Yıl kutlama töreninde Sakarya Milletvekili Şaban Dişli tarafından verilen plaketi SEDAŞ adına Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk aldı.

 Fark attı

2016 Vergilendirme Dönemi Kurumlar Vergisi mükelleflerinde SEDAŞ Elektrik Dağıtım 15 milyon 527 bin 808 TL ile ilk sırada yer alırken, ikinci sırada 5 milyon 81 bin 525 TL ile AGDAŞ Gaz Dağıtım,  üçüncü sırda 4 milyon 433 bin 752 TL ile YAZAKİ Otomotiv, dördüncü sırada 4 milyon 53 bin 88 TL ile Veli Akgün İnşaat Seramik yer aldı.

Katılım

Adapazarı Atatürk Spor Salonu’ndaki SATSO 100. Yıl Ödül törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Şaban Dişli, Recep Uncuoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ile bir çok davetli katıldı. Bakanı Tüfenkci,gecedeki konuşmasında, “ Ödedikleri vergi ile katma değer sağlayan her sanayicimize, esnafımıza ve şirketlerimize  ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

Foto:

Şentürk; Onur duyduk

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Genel Müdürlüğü adına ödülü AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin elinden alan Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, “SEDAŞ’ın yarattığı katma değerin bölgemiz ve ülkemiz için fayda sağlayacağını biliyor ve bununla gurur ve onur duyuyoruz. SEDAŞ’ın enerjisi Tüm Türkiye’nin enerjisidir. Bunun için “Enerjimiz sürekli çalışan Türkiye için” marka sloganımızı kullanıyoruz. SEDAŞ’ın bu başarısında emeği geçen başta SEDAŞ yöneticileri ve çalışan mesai arkadaşlarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyor, bu başarıyı gelecek yıllarda da sürdürmek istiyoruz.” dedi.  

18 Eylül 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 432 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın