Günün Tarihi:19 Mart 2019

‘Zor bir yıl olacak’


CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, “2017-2018 yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilere, öğretmenlere, velilere ve bütün eğitim camiasına başarılar getirmesini diliyorum. Bu yıl çok zorlu bir yıl olacak” dedi.

Başarı diledi

Gökpınar, “Eğitim sistemi yeniden akıl ve bilim rayına oturtulmalıdır. Araştıran, soran, sorgulayan, kendine güvenen, demokrasiyi özümsemiş, hoşgörülü insanlar yetiştirecek çağdaş eğitim altyapısı kurulmalıdır. Yönetici ve öğretmen atamalarında liyakat yeniden temel ölçüt haline getirilmelidir. Yapılan hataların bedelini ne yazık ki çocuklarımız ve öğretmenlerimiz ödeyecek. Bu anlamda 2017-2018 öğretim yılı çok zorlu bir yıl olacak. Çocuklarımıza, zor koşullarda özveriyle görev yapan öğretmenlerimize başarı ve esenlik diliyorum. Çocuklarımızın; Cumhuriyet, demokrasi, özgürlükler, hukuk devleti konusunda bilinçlendirilmesi eğitimin temel işlevlerinden biridir. Bu duygu ve düşüncelerimle eğitim camiasının içinde bulunanlara tekrar başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

19 Eylül 2017 , Salı Bu haber toplam 490 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın