Günün Tarihi:19 Eylül 2019

Sağlık Sen sempozyuma gitti


Sağlık Sen Sakarya Şubesi Genel Başkanı Metin Memiş ve Şube Başkanı Abdullah Sönmez Sağlık Sen ve Sağlık Bakanlığı’nın ortaklaşa düzenledikleri “3. Halk Sağlığı Günleri” “Kronik Hastalık Yönetimi” için Ankara’da geçekleşen sempozyuma katıldı.

Sempozyum sonu Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve Genel Başkan Metin Memiş,  Sağlık Bakanlığında Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken ve Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş ile görüştüklerini aktardı. Bakan Yardımcısı ve Müsteşar ile yapılan görüşmelerde Memiş, Sakarya’da sağlık çalışanlarının beklenti ve taleplerini sahanın sorunlarını ilettik dedi. Yeni teşkilat yasasının da ele alındığı görüşme sonrası Genel Başkan Metin Memiş Şube Başkanları ile görüşme gerçekleştiren Bakan Yardımcısı ve Müsteşara teşekkürlerini iletti.

23 Eylül 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 541 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU