Günün Tarihi:18 Aralık 2018

 

 

Şehit babasından Toçoğlu’na teşekkür


Şehit babası ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Kurucu Onursal Başkanı Salim Yarar, Şehit ve Gazi evi projesinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.

Örnek proje

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na şükranlarını sunduğunu ifade eden Salim Yarar, “Başkomutanımız Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk der ki, ‘Hürriyet İstiklalimizi vatan kahramanlarımız şehit ve gazilerimize borçluyuz.’ Anayasamızın 62. maddesi de şehitlerimizin anıları ebedi yaşatılır, şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine de devlet sahip çıkar der. Biz şehit aileleri ve gazilere de sahip çıkmanın en iyi örneğini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yapmıştır. Yıllardan beri ihtilacı hissedilen Şehit ve Gazi evini Türkiye’ye örnek bir proje ile Sakarya’ya yakışır halde gazilere ve şehit ailelerimizin hizmetine sunmuştur. Şahsım adına ömür boyu minnettar kalacağımı beyan eder ve şükranlarımı sunarım” şeklinde konuştu. 

 

 

23 Eylül 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 524 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın