Günün Tarihi:15 Aralık 2018

 

 

Fikir alışverişi yapıldı


Hendek Kredi Yurtlar Kurumu Kız Yurtları Müdürü olarak Sevda Ulutaş atandı. Ulutaş görevine başlar başlamaz Kaymakam Orhan Burhan’ı ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılı için fikir alışverişi yaptı.

Hendek’e yeni atanan Kredi Yurtlar Kurumu Kız Yurtları Müdürü Sevda Ulutaş ve Erkek Yurtları Müdürü Zeki Ulutaş ile Tapu Müdürü Mustafa Esen, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’ı ziyaret ettiler. Yeni eğitim öğretim yılında neler yapılacağı konusunda fikir alışverişi yapıldı. Ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Kaymakam Orhan Burhan, Sevda Ulutaş’a başarılar dileyerek teşekkür etti. Müdür Sevda Ulutaş Kaymakam Orhan Burhana iyi dilekleri için teşekkürlerini iletti. (

26 Eylül 2017 , Salı Bu haber toplam 436 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın