Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 


Ertelemeye rağmen adaylar

SATSO’nun 2018 yılı Nisan ayına ertelenen seçimleri için adaylık çalışmaları devam ediyor.

Mehmet Tansu Uzun öncülüğünde bir araya gelen sanayi, kooperatif, danışmanlık, güzellik salonları, gayrimenkul ve değerlendirme hizmetleri gibi sektörlerde faaliyet gösteren SATSO üyeleri 28. Meslek Komitesi için aday olduklarını açıkladılar.

Açıkladı

Komite aday gurubu adına basın açıklamasını okuyan Mehmet Tansu Uzun, “ Şahsım ve  grup arkadaşlarım adına SATSO bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğu sanayi, kooperatif, danışmanlık, güzellik salonları, gayrimenkul ve değerlendirme hizmetleri ile iştigal olan 28. Meslek Komitesi adaylığımızı ilan ediyoruz” şeklinde konuştu.

Azimli grup

Uzun, “ İş dünyası temsilcileri olarak gelişen ve değişen dünyada, geçmişten gelen tecrübelerimizle günümüzün dinamik gençliği ile birlikte sektör sorunlarını ele alarak katma değeri yüksek proje, yönetim, gelişim ve değerlendirme çalışmalarını yürütmeyi hedefliyoruz. Özellikle komitemizin mental yorgunluğundan arındırılmış ve gelişi güzel çalışmaların önüne geçmek için tecrübeli, yenilikçi, çalışkan ve azimli bir grup olarak komitemize hizmet için varız. Odamızın seçimleri 2018 yılı Nisan ayına ertlenemiş olsa dahi ilgili çalışmalarımız devam edecektir” dedi. (Akın ERDEN)

28. Meslek Komitesi Aday grubun listesi ise şu şekilde;

Asil Liste

Mehmet Tansu Uzun, Atilla Yaman, Yaşar Tezcan, Halil Aydın, Serap Yılmaz, Ali Oğuz Dikmen ve Arif Ertem

Yedek Liste

Zekeriya Köroğlu, Naim Kozlu, İsmail Bozatlı, Bülent Ülkü, Dilek Şengül, Sibel Hamzaoğlu, Ayşegül Güngördü

27 Eylül 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 412 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın