Günün Tarihi:22 Şubat 2019

Kalaylı’dan okul ziyaretleri


2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı’nın okullara yönelik ziyaretleri sürüyor.

El birliği

Önceki gün Atatürk, Alaağaç ve Karaçallık İlkokulları da Kaymakam Kalaylı’nın önceki gün yaptığı ziyaretle sonrasında ziyaret ettiği okullar arasındaki yerini aldı. Ziyaret yaptığı okullarda okul yönetimi, öğretmenler bir araya gelen Kaymakam Ömer Kalaylı, yeni eğitim ve öğretim yılının başarılı olması için el birliği içinde olunması gerektiğini hatırlatıyor ve belirlenen seviyeye ulaşabilmek içinde çok çalışmaları hususunda titizlikle duruyor.

Başarı

Ziyarette sınıflara da giren ve öğrencilerle tanışan Kaymakam Kalaylı, sınıflarda öğrencilere “Bu güzel yurdumuz ve devletimiz sizlerden hizmet ve başarı bekliyor. Onun için çok çalışın ve güzel yurdumuzun güzel insanlarıyla birlikte güçlü devletimizin sizlerden beklentilerini boşa çıkarmayın” diyerek öğrencilere telkinlerde bulunmayı da ihmal etmiyor. Kaymakam Ömer Kalaylının okullara yönelik yaptığı ziyaretlerde okulların bulunduğu Mahalle Muhtarları ile İlçe Milli Eğitim yetkilileri de Kaymakam Kalaylıya eşlik ediyor.

1 Ekim 2017 , Pazar Bu haber toplam 456 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın