Günün Tarihi:21 Ocak 2019

 

 

8 madde karara bağlandı


Karapürçek Belediye Meclisi, ekim ayı toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Orhan Yıldırım Başkanlığı’nda toplanan mecliste 8 madde görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na da teşekk

Toplantı yapıldı

Karapürçek Belediye Meclisi ekim ayı toplantısı yapıldı. Toplantıya Karapürçek Muhtarlar Derneği Başkanı Yüksel Mahallesi Muhtarı Beytullah Şafak’ta katıldı. Belediye Başkanı Orhan Yıldırım meclis toplantısının ardından yaptığı açıklamada, “Karapürçek  Belediye Meclisi üyelerimiz ile birlikte ekim ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Görüşülen maddelerin karara bağlanması ile alınan kararların Karapürçek halkımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Meclis üyesi arkadaşlarımıza da çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Teşekkür

Meclis, 11 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’da toplanmak üzere karar alınmasının ardından Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, “İlçemiz için örnek bir konu olan Karapürçek Pekşenler yolu başlaması bizleri sevindirdi. Karapürçek hızlı bir şekilde gelişiyor güzelleşiyor göç alıyor alt yapımız hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçeye doğal gaz gelecek ve yine büyükşehir belediyemiz tarafından ortaklaşa Ahmetler Mahallemizde orman park ihale aşamasında yine meslek lisesi ihale edildi yakın zamanda inşaatı başlayacak ve yine sentedir saha çalışmamız var yine 1500 kapasiteli kapalı spor salonu yine 112 acil yeri tahsis ederek inşaatı başladı. Bizleri her konuda yardımcı olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçem ve meclis üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. 

3 Ekim 2017 , Salı Bu haber toplam 397 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın