Günün Tarihi:16 Aralık 2018

 

 

Öztürk’e TÜMSİAD’ dan ziyaret


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü TÜMSİAD yönetimi ziyaret etti. Ziyarette tüm işletmelerin yatırım yapması üzerinde konuşuldu.

Bilgi alışverişi

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulunu ağırladı. Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD)’ın faaliyetleri hakkında bilgiler veren TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, iş dünyasının yatırıma yönelerek kendine yeni iş alanları oluşturması, bu anlamda da tüm işletmelere yatırım yapma çağrısında bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise, TÜMSİAD’IN çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, Başkan Ölmez ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. 

7 Ekim 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 408 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın