Günün Tarihi:17 Şubat 2019

 

 

Aşureler başkandan


Pamukova Belediyesi’nin, Muharrem ayı münasebetiyle her yıl geleneksel olarak yaptığı Aşure ikramına binlerce vatandaş ilgi gösterdi.

Cuma namazı sonrasında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yapılan aşure ikramında Belediye Başkanı Cevat Keser, kendi eliyle vatandaşlara aşure ikram etti. Her yıl artan bir ilgiyle devam eden bu anlamlı günde bu yıl 7 bin kişilik aşure ikramı yapıldı. Aşureyi paylaşma ve hoşgörü kültürünün bir yansıması olarak değerlendiren Başkan Keser, “Belediye olarak her yıl artan bir ilgiyle bir geleneği yaşatmanın mutluluğu içindeyiz. Farklı tatların, bir kazan içinde pişirilerek, farklı farklı insanlara dağıtılması aynı zamanda bir kaynaşmanın ve bütünleşmenin de ifadesidir” dedi.

7 Ekim 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 458 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın