Günün Tarihi:25 Eylül 2018

 

 

Ferizli yeni hastanesine kavuşuyor


Ferizli’de yeni İlçe Hastanesi ihale safhasına geldi. Konu ile alakalı açıklamalarda bulunan Başkan Soğuk, “Göreve geldiğimiz yıllarda ilçemizde bir adet sağlık ocağı ve iki adet özel poliklinik vardı. İlçemiz sağlık hizmetleri konusunda yetersiz kalıyor

Gelişen Ferizli

Hastanenin proje aşamasına geldiğini ifade eden Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Kazandırmış olduğumuz ilçe hastanemiz dönemin şartlarına göre yeterli geliyordu fakat İlçemizin tarım ve sanayi alanında büyümesi, İlçemizin göç alan bir yerleşim yeri haline gelmesine neden olmuştur. Özellikle Organize Sanayi Bölgesinin tamamlanması ile birlikte ileriki yıllarda oluşabilecek sorunlar için şimdiden önlemimizi alıyoruz. Bu çalışmalarımızın neticesinde ilçe hastanemiz ihale safhasına gelmiştir. Ankara’da sağlık bakanlığı tarafından ilçe hastanemizin ihalesi 13 Kasım’da yapılacaktır. İhalenin tamamlanmasının ardından ilçe hastanemizin inşaatına başlanacak ve hızla yapımı tamamlanacaktır” diye konuştu.   

Hizmette devam

Hastane konusunda kendilerine gösterdikleri özen ve destekten dolayı Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve Prof. Dr. Mustafa İsen’e teşekkür eden Soğuk, “Söylediğimiz bütün projelerimizi hemen hemen hepsini yapmış bulunmaktayız. Söz verdiğimiz tüm projeler ya yapıldı ya da ihale veya inşaat safhasında. Hedefimiz ilçemizi günümüz şartlarında en iyi yere getirmektir. Bununla alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Vaat ettiğimiz hizmetlerimizi hayata geçirirken bir yandan da yeni projelerimizi ilçemiz için tasarlıyoruz. Hedefimiz ülkemiz şartlarında en iyi hizmetleri ilçemize kazandırmaktır. Yeni ilçe hastanemiz tüm halkımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 

12 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 480 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın