Günün Tarihi:25 Eylül 2018

 

 

Anaokulu törenle açıldı


Hacıyakup Paşalar Mahallesi’nde hayırsever tarafından onarımı yapılan İlkokul binasında Ana sınıfı açılışı törenle yapıldı.

Destek

Taraklı İlçesi’ne bağlı Hacıyakup Paşalar Mahallesi’nde daha önce köy ilkokulu olarak kullanılan ve hayırsever Ahmet Mermer tarafından onarımı yapılan Hacıyakup Paşalar Mahallesi Anasınıfı açılışı törenle yapıldı. Taraklı Kaymakamı Cihat Koç törende yaptığı konuşmada okulun onarımında katkı sağlayan Ahmet Mermer ve emeği geçen mahalle sakinlerine teşekkür etti. Kaymakam Koç, konuşmasında çocukların kaliteli eğitim alması için her türlü desteği vereceklerini kaydetti.

Teşekkür

Paşalar Mahallesi’nde anasınıfı açılmasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’ın emeğinin çok büyük olduğunun altını çizen Koç, “İlçe Milli Eğitim camiasına özellikle teşekkür ediyorum” diyerek Ana sınıfı öğretmeni Merve Aygün’e ve öğrencilere başarılar diledi. Yapılan konuşmanın ardından okulun açılış kurdelesi Kaymakam Cihat Koç ve hayırsever Ahmet Mermer’in eşi Nejla Mermer tarafından kesilerek açılışı yapıldı. Anasınıfını gezen protokol üyeleri eğitim gören öğrencilere hediyeler verdiler. Daha sonra davetlilere okulun bahçesinde mahalle sakinler tarafından hazırlanan ikramlar yapıldı. 

12 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 527 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın