‘Tamamına talibiz’15 Ekim 2017, Pazar

‘Son güne bırakmadan’

Bülbül, 2019 yılında yapılacak olan seçimlere büyük bir ciddiyet ile hazırlandıklarını ifade etti. Teşkilat olarak birlik içinde hareket ettiklerini belirten Bülbül, “ İşimizi son güne bırakmayacak şekilde 2019 yılında yapılacak olan seçimlere hazırlanıyoruz. Bu hususta ilçe ve il teşkilatımızda çalışmalar yapılmakta. MHP Genel Merkezi de 2019 seçimlerine yönelik çok yönlü çalışmalar içerisinde. Biz de bu çalışmaları takip ediyoruz” dedi.

Hedef iktidar

Bülbül, “ 2019 seçimleri inşallah MHP adına güzel gelişmelerin yaşanacağı seçimler olacak ve başarılı olacağız. Sakarya’da yerel yönetimlerde iktidar olmak hedefindeyiz. Belediyelerintamamına talibiz. Geçen seçimlerde çok küçük farklar ile kaybettiğimiz belediyeler var” dedi.  

Daha iddialıyız

Başkan Bülbül, “Öncelikle belediyeler MHP için önem arz etmekte. Yüzde 1 ile 5 puan arasındaki farklar ile kaybettiğimiz ilçeler var ve sayıları da az değil. İddiamızı sürdüreceğiz hatta artık daha iddialıyız. Çalışmalarımızı başta bu ilçeler olmak üzere büyük bir heyecan ile yürütüyoruz” diye konuştu.

Bu haber toplam 487 defa okundu.