Günün Tarihi:13 Aralık 2018

 

 

‘Tamamına talibiz’


2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere ciddi şekilde hazırlandıklarını söyleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, “Sakarya’da belediyelerin tamamına talibiz ve yerelde iktidar olma hedefindeyiz” dedi.

‘Son güne bırakmadan’

Bülbül, 2019 yılında yapılacak olan seçimlere büyük bir ciddiyet ile hazırlandıklarını ifade etti. Teşkilat olarak birlik içinde hareket ettiklerini belirten Bülbül, “ İşimizi son güne bırakmayacak şekilde 2019 yılında yapılacak olan seçimlere hazırlanıyoruz. Bu hususta ilçe ve il teşkilatımızda çalışmalar yapılmakta. MHP Genel Merkezi de 2019 seçimlerine yönelik çok yönlü çalışmalar içerisinde. Biz de bu çalışmaları takip ediyoruz” dedi.

Hedef iktidar

Bülbül, “ 2019 seçimleri inşallah MHP adına güzel gelişmelerin yaşanacağı seçimler olacak ve başarılı olacağız. Sakarya’da yerel yönetimlerde iktidar olmak hedefindeyiz. Belediyelerintamamına talibiz. Geçen seçimlerde çok küçük farklar ile kaybettiğimiz belediyeler var” dedi.  

Daha iddialıyız

Başkan Bülbül, “Öncelikle belediyeler MHP için önem arz etmekte. Yüzde 1 ile 5 puan arasındaki farklar ile kaybettiğimiz ilçeler var ve sayıları da az değil. İddiamızı sürdüreceğiz hatta artık daha iddialıyız. Çalışmalarımızı başta bu ilçeler olmak üzere büyük bir heyecan ile yürütüyoruz” diye konuştu.

15 Ekim 2017 , Pazar Bu haber toplam 448 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın