Günün Tarihi:17 Eylül 2019

Taraklı’ya Vali desteği


Vali İrfan Balkanlıoğlu, temaslarda bulunup muhtarlarla istişare toplantısına katılmak üzere Taraklı ilçesini ziyaret etti.

Daire müdürleri

İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerinin de eşlik ettiği ziyarette Vali Balkanlıoğlu’nu Kaymakam Cihat Koç, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, ilçe daire müdürleri ve Taraklı Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç karşıladı.

Taraklı brifingi

Taraklı Termal Otelde gerçekleştirilen programda ilk olarak Kaymakamlık ile Belediye Başkanlığı yetkilileri, ilçedeki faaliyetler ve projeler hakkında Vali Balkanlıoğlu’na brifing sundu.

Önemli 4 proje

Toplantıda konuşan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı’nın her geçen gün gelişmekte olan bir ilçe olduğunu ifade ederek gelişmenin devam edeceğini söyledi. Projelerin tanıtımından önce konuşan Taraklı Kaymakamı Cihat Koç göreve başladığı günden bu yana uyum içerisinde hizmet vermekte olduklarını ifade ederek, “Önemli 4 proje hazırladık. Bu projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Herkesin bu projelerin içerisinde olmasını istiyoruz” diyerek, proje tanıtım toplantısına katılanlara teşekkür etti

Projeler tanıtıldı

“En Büyük Evlilik Hediyesi Bizden”, “Sağlıklı Dişlerle Geleceğe Gülümse”,Hayalimdeki Masa Odamda” ve “Taraklı için Fikrim Var” projeleri tanıtımı Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz tarafından yapıldı.

‘Destek vereceğiz’

Tarihi evleri ile doğa harikasına sahip Taraklı ilçemizin görülmeye değer bir yer olduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, özellikle termal ve sağlık turizmi açısından Taraklı Termal Otel’in güzelliklerinin de keşfedilmesi gerektiğini söyledi. Vali İrfan Balkanlıoğlu yaptığı konuşmada Taraklı’da gerçekleştirmesi planlanan projelerin uygulanmasının çok önemli olduğunu ifade ederek her konuda destek vereceklerini söyledi.

‘İyi değerlendireceğiz’

Taraklı Termal Tesislerinde muhtarla da toplantı yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu burada yaptığı konuşmada “Biz halkımıza hizmet için buradayız. Halkın mutluluğu ve refahı için varız. Taraklı bizim tarihi bir ilçemiz. Tarihi evleri ve doğa güzellikleri ile Sakarya ilinin önemli bir ilçesi. Termal turizmi, Taraklı için çok önemli. Belli ki her yönden ilçeye büyük katkı sağlıyor. Taraklı’nın bu potansiyellerini iyi değerlendireceğiz. Gelişmesi için hep birlikte çalışacağız. Muhtarlar bizim en büyük yardımcımızdır. Sizlerden sorunların tespitinde hassasiyet bekliyorum. Sorunları birlikte çözeceğiz “dedi. Muhtarların sorun, görüş ve taleplerini dinleyen Vali Balkanlıoğlu, ilgili birim yetkililerinden de talep ve sorunlara dair bilgiler aldı. 

15 Ekim 2017 , Pazar Bu haber toplam 848 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU