Günün Tarihi:26 Nisan 2019

Sağlık için zirveye yürüyecekler


Akyazı Kaymakamlığı ile Belediye Başkanlığının birlikte düzenlediği “Akyazı yaylalarına doğa yürüyüşü” projesi kapsamında Akyazılılar tarafından yapılacak olan yürüyüş 22 Ekim Pazar günü gerçekleşecek.

Yoğun katılım

Sağlıklı olma ve dinç kalma yolunun yürüyüşten geçtiğine inananları yapılacak olan bu yürüyüşe davet eden İlçe Kaymakamı Ömer Kalaylı ve Belediye Başkanı Hasan Akcan, gerçekleştirilecek olan yürüyüşe katılımın yüksek olacağını tahmin ettiklerini söylediler. Akyazı Kaymakamlığı ile Belediye Başkanlığının ortaklaşa düzenlediği yürüyüşe katılmak isteyenlerin Belediyenin ana hizmet binasında görevini sürdürmekte olan çözüm masasına müracaat etmeleri gerekiyor.

Rota

Kayıtlarını yaptıran yürüyüş severler 22 Ekim Pazar günü saat 08.00 de Belediye binası önünden kalkacak olan otobüslere binerek yürüyüşün başlangıç noktası olan Keremali de bulunan Orman İşletme Müdürlüğüne ait olan binaya taşınacaklar. Yürüyüş Keremali dağı eteğinde bulunan Orman İşletmesine ait binanın önünden başlayacak ve şehitliğin bulunduğu Keremali zirvesine gelindiğinde burada bir müddet mola verilecek ve molanın ardından yürüyüşçüler tekrar yola çıkacak ve göl yaylaya kadar yürüyecekler. Burada verilecek yemek ve dinlenme molasının ardından aynı güzergâh üzerinden geriye dönülecek.

19 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 430 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama