Günün Tarihi:20 Haziran 2019

Ekrem Hoca’ya büyük vefa


Sakarya eğitim camiasına uzun yıllar hizmet eden Ekrem Aydın’a eski öğrencileri büyük bir vefa örneği gösterdi. Aydın’ın Mustafa Kemalpaşa İlkokulu’ndan öğrencileri, 30 yıl sonra hocaları ile bir araya gelerek kendisine plaket takdim ettiler.

30 yıl sonra

İlimizde farklı okullarda uzun yıllar hem öğretmenlik hem de idarecilik yapan Ekrem Aydın, 30 yıl önce mezun ettiği öğrencileri ile bir araya geldi. 1987 -88 yıllarında Mustafa Kemalpaşa İlkokulu’nda Aydın’ın öğretmenliğini yaptığı 5-D sınıfı öğrencileri kendisine büyük bir vefa örneği göstererek bir buluşma günü düzenlediler.  5-D sınıfı öğrencileri kendileri üzerinde büyük emekleri olan Ekrem Aydın’a bir plaket de takdim ettiler.

‘Çok mutlu oldum’

Öğrencilerinin bu hareketi karşısında çok mutlu olduğunu ve bayram yaşadığını ifade eden Ekrem Aydın, “ 30 yıl önce Mustafa Kemalpaşa İlkokulu’ndan öğrencilerim ile bir araya geldim. Çok güzel bir program yaptılar ve birlikte hasret giderdik. Yaşlandığıma hiç de üzülmem, geriye dönüp baktığımda kızlarımın tam bir hanımefendi, erkek öğrencilerimin de tam bir beyefendi olduklarını bir kez daha tanık oldum. Onlar iyi bir baba, iyi bir anne olmuşlar. Çok mutlu oldum hepsine teşekkür ediyorum” dedi. 

4 Kasım 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 635 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama