Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Haltercilerimiz Cumhuriyet için


Halterde büyük heyecan sona erdi

Cumhuriyet Kupası Halter İl Birinciliği Şampiyonası, Sakarya Spor Halter Branş Salonunda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Anlamlı yarışma

Cumhuriyet Kupası Halter İl Birinciliği için Atatürk Spor Salonunda yapılan müsabakalar ile sona erdi. İlimizin başarılı haltercileri hem il birincisi olmak hem de Cumhuriyet Kupasında mücadele etmekten bir hayli mutlu olduklarını belirttiler. Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporcular ödüllerine kavuştu. Halter İl Temsilcisi Recep Ülken, ‘‘Cumhuriyet Kupası Halter İl Birinciliği Şampiyonasına katılan sporcular başarılı performans sergilediler. Halter Branşı olarak son başarı grafiğimiz son yıllarda artmakta. Bu başarıda en büyük pay, başta sporcu ve veliler olmak üzere Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e aittir. İl Müdürümüze Halter Sporuna destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz“ dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel ‘İlimizin yetenekli ve genç sporcularımız bu gün anlamlı bir organizasyonda mücadele ettiler, hepsini tebrik ederim, performanslarını çok beğendim, umarım şampiyon olan sporcularımız iller arası düzenlenen müsabakalarda başarılı olarak ilimize madalyalarla dönerler’ dedi. (Kader BALKILIÇ)

Erkekler: 56 kg’da Ahmet Çelik 1nci, Ömer Faruk Güney 2nci, Emirhan Kars 3ncü , 62 kg’da Selim Karaağaçlı 1nci, Gökhan Çakmak 2nci, Abdurrahman Anar 3ncü , 69 kg’da Erhan Kızıl 1nci, M. Mustafa Gezer 2nci, Yusuf Eralp Say 3ncü, 77 kg’da Semih Yorulmaz 1nci, Gökhan Özkan 2nci, Semih Yılmaz 3ncü oldu. 85 kg’da Hamza Kerem Cesur 1nci, Hasan Memiş 2nci Emirhan Usta 3ncü olurken, 105 kg’da Ardahan Zorba 1nci, Efe Salihoğlu 2nci, Ertan Ulucan 3ncü oldu.

Bayanlar: 53 kg’da Şüheda Gökçay 1nci, Kübra Gürsu 2nci, Elif Erol 3ncü, 58 kg’da Gülşah Şimşek 1nci, Hande Gözübüyük 2nci, 75 kg’da Handenur Ayvaz 1nci, Zehra Selçuk 2nci, Melike Saydan 3ncü oldu. 

7 Kasım 2017 , Salı Bu haber toplam 511 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama