Günün Tarihi:22 Şubat 2019

AK Parti’den esnafa ziyaret


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat çalışmaların kapsamında simit bizden çay sizden sloganı ile sabah erken saatlerde esnaflara çat kapı ziyaretler gerçekleştiriyor.

Hayırlı işler

Esnaflarla sabah erken saatler de hayırlı işler diyerek başlayan fikir alışverişleri sonucunda esnaflar çat kapı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiriyor. Siyasetçilerin yalnızca seçim zamanlarında değil normal zamanlarda da halkın içinde olması gerektiğini vurgulayan esnaflar İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetimine seçim olmadığı zamanlarda da yapmış oldukları esnaf ziyaretleri için teşekkür ettiler. Başkan Ak, siyasette bizler AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi ‘Biz milletimize efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik’ ilkesi ile hareket etmekteyiz” dedi.

Milletin partisi

Ak, “Vatandaşlarımızın bizlere kolay ulaşabilmesi gerekiyor onun için sürekli vatandaşlarımız ile iç içeyiz. AK Parti olarak başarımızın temelinde milletimiz ile birlikte olmak onların dertlerine ve sıkıntılarına çare bulmak vardır. AK Parti milletimizin partisidir. Bizler millet iradesi dışında bir irade tanımadık milletimizin iradesi ve düşüncesi bizim için çok önemlidir. Ülke olarak önümüzde yeni hedeflerimiz var biz teşkilatlar olarak hükümetimizin yaptıklarını ve yapacaklarını vatandaşlarımıza anlatıyoruz, onların dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz, çözüm üretmeye sıkıntılarını gidermeye yardımcı oluyoruz. 2023 hedeflerimize milletimizin desteği ile emin adımlar ile ilerliyoruz” ifadelerini kullandı. 

9 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 440 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın