Günün Tarihi:18 Kasım 2018

 

 

‘Yapıcı olacağız’


İYİ Parti Sakarya Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever, yapıcı bir muhalefet izleyeceklerini söyledi.

Vatana ve millete hizmet yolundaki bu kutsal görevi şahsıma layık gören Genel Başkanımız Meral Akşener başta olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’a ve şahsımdan desteklerini esirmeyen tüm dostlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Görev tevdiinden itibaren, arkadaşlarımız ile gece gündüz demeden çalışmalar yapmaya başladık. İl teşkilatımızı ve İlçe teşkilatlarımızın kurulması hususunda çalışmalarımıza hızla devam etmektedir. Partimizin il binası  bulunmuş olup, en kısa sürede hizmete girecektir ve kamuoyuna açıklanacaktır.

İYİ Parti gönlü, yüreği, emeli ve düşünceleri iyi olan herkese kapılarını açmıştır. Öyle ki partimize gelen hiç kimseyi gömlek çıkarmaya zorlamayacağız gibi,  gelenlerden tek isteğimiz üzerlerine vatanseverlik ceketini giymeleri olacaktır. Sorumluluğumuz çok büyük, ülkenin içerisinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve siyasi durum yeni bir ihtiyaç ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç çerçevesinde kurulan partimiz halkın şu andaki tek umududur. Biz de umut edilenlerin gerçekleşmesine yardımcı olmak için çok çalışacağız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Hedefimiz olan   İYİ parti iktidarına ulaşmak için, İYİ muhalefet nasıl yapılır, önce onu göstereceğiz. Asla ve asla yıkıcı olmayacağız, yapıcı olacağız, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz” dedi. 

9 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 662 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın