Günün Tarihi:18 Kasım 2018

 

 

Gençlik mülakata alındı


AK Parti Sakarya İlçe Teşkilatlarında Kongre heyecanı Adapazarı ve Karasu İlçe Gençlik Kolları kongreleri ile devam ediyor.

11 Kasım Cumartesi günü saat 17.00'da Orhangazi Kültür Merkezi’nde Adapazarı İlçe Gençlik ve 12 Kasım Pazar günü saat 17.00'da Karasu İlçe Başkanlığı binasında Karasu Gençlik Kolları Kongresi ile süreç devam edecek. Adapazarı İlçe Gençlik Kolları temayül yoklaması Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Bilal Topal Başkanlığında gerçekleştirilirken, Karasu İlçe Gençlik Kolları temayül yoklaması İl Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Murat Salih Başer ve Teşkilat Başkanı Yusuf Tercan başkanlığında gerçekleştirildi.  Her iki ilçede de temayül yoklamalarının ve istişarelerin tamamlanmasının ardından Genel Merkez’e davet edilen gençlerin son mülakatları Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş tarafından gerçekleştirilerek kongrede aday olacak isimler açıklandı. Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Kongresinde Başkan Adayı Harun Doğrusever olurken Karasu İlçe Gençlik Kolları Kongresinde Enes Adanur Başkan Adayı oldu. Gençlik Kolları Kongrelerin yenilenme, tazelenme süreci olduğunu birlik ve beraberlikten asla taviz vermeden hareket edildiğine dikkat çeken İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, "Biz istişareye önem veren ve aldığı her kararda istişare kültürünü işleten bir partinin mensuplarıyız. Kongrelerimiz öncesi partimizi tüm kademeleri ile ve Genel Merkezimiz ile yapılacak olan istişareler sonucu ortak payda altında karar kılınan kardeşlerimiz ile birlikte kongre sürecimizi bir demokrasi şölenine dönüştürerek tamamlayacağımıza inanıyorum. AK Parti'de her bir kongre günü bizim için bayram günlerimizdir ve gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin tüm genç kardeşlerimizin katılımları ile adeta bir şölen havasında gerçekleştirebilmek adına istişare ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Adapazarı ve Karasu İlçemizde hafta sonu gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, yeni görev alacak kardeşlerimize başarılar  diliyorum. İlçelerimizde yaşayan tüm genç kardeşlerimizi kongrelere davet ediyorum” dedi. 

9 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 606 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın