Günün Tarihi:22 Mart 2019

Kadın girişimciler sertifikalı


‘Kadın Girişimciliği ve Kooperatifçilik Eğitimi’ni tamamlayan Pamukovalı kadın girişimciler Kaymakam Recai Karal’dan kurs belgelerini aldılar.

Belgeler verildi

Pamukova Kaymakamlığı tarafından MARKA işbirliğiyle hazırlanan ‘Kadın Girişimciliği ve Kooperatifçilik Eğitimi’ni tamamlayan kadınları kurs belgelerini Pamukova Kaymakamı Recai Karal, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ümit Erol ve PAYDER Başkanı Ali Urgan'ın elinden aldılar.  

Hedef

Kaymakam Recai Karal, eğitime katılan kadınlara Pamukova Kaymakamlığı tarafından hazırlanan bu projeye sahip çıktıları için teşekkür etti. İlçe Müdürü Ümit Erol ve PAYDER Başkanı Ali Urgan bu yönde hazırlanan eğitimlerin, Pamukova için hedeflenen yatırım ve projelerin alt yapısını oluşturacağını söyledi. 

13 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 510 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın