Günün Tarihi:23 Nisan 2019

Ferizli’de AFAD gönüllüleri


‘O Kahraman Benim’ projesi kapsamında gönüllü arayışları Sakarya Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksek Okulunda devam etti.

Gönüllülüğe davet

İlimizde yürütülen ‘O Kahraman Benim’ projesi kapsamında bilgilendirme ve gönüllü faaliyetlerimiz Sakarya Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksek Okulunda devam etti. AFAD Gönüllülerinin katılımıyla açılan stantta öğrenciler bilgilendirilerek gönüllü olmaya ve eğitimlere davet edildi.

Destek

İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş kurulan standı ziyaret ederek öğrencilere AFAD gönüllüğü ve gönüllü eğitimleri hakkında bilgiler aktardı. Ayrıca standı ziyaret eden Ferizli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Şükrü Cicioğlu ve Yüksek Okul Sekreteri Adnan Çetin AFAD Gönüllüsü olarak projeye destek verdi.

13 Kasım 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 552 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama